knizniklub.cz


Brzy vyjde

Zajímá vás, které knižní novinky z pera Agathy Christie nebo o ní budou v nejbližší době vydány? Sledujte pravidelně tuto stránku a žádná novinka královny detektivky vám neunikne.  Pokud máte zájem, můžete u titulů zadat svoji e-mailovou adresu, na kterou vám zašleme zprávu, až bude titul v prodeji.

Královna zločinu Agatha Christie proslula nejen jako autorka detektivních próz, ale též divadelních her. Trojici z nich se – více než dvě desetiletí po smrti Christie – rozhodl převést do podoby románů Charles Osborne (*1927), australský spisovatel, novinář, herec a divadelní kritik. Dědicové práv mu udělili svolení, a tak vznikly adaptace dramat Černá káva (1930), Pavučina (1954) a Neočekávaný host (1958).


Poirot: Vražda v Orient-expresu

Hercule Poirot nastupuje v Istanbulu do Orient-expresu, neboť je naléhavým telegramem žádán, aby se vrátil do Anglie. Ve vlaku jeho pozornost upoutá bohatý Američan Ratchett; ten později Poirotovi nabídne vysokou odměnu za to, že jej ochrání před hrozícím vražedným pokusem. Belgický detektiv návrh odmítá - a následujícího rána je Američan ve svém kupé nalezen ubodán k smrti!

předpokládané vydání říjen 2017

3x Hercule Poirot 3

Vánoce Hercula Poirota
Milionář, panovačný a bezcitný Simeon Lee, pozve své potomky, aby strávili vánoční svátky v jeho společnosti. S velikým znepokojením a váhavě se členové rodiny sjíždějí do starého rodinného sídla. V brilantně vykreslené atmosféře podezíravosti a vzájemné nevraživosti dojde k vraždě. Hercule Poirot bude tentokrát potřebovat veškerý svůj um, aby tak neslýchanému zločinu přišel na kloub.

Smrt staré posluhovačky
Život v poklidné vesnici Broadhinny naruší vražda staré posluhovačky, ovšem policie koná, jak má, a brzy dopadne a před soudem usvědčí pachatele. Vrchní policejní inspektor Spence má však své pochybnosti, a když se s nimi svěří slavnému Poirotovi, rozčeří hladinu tradiční idyly pořádný uragán a z hlubin vypluje na povrch mnohé, co nikdo ani netušil.

Kočka mezi holuby
Dvě zaměstnankyně soukromé dívčí školy se v noci vypraví zjistit, proč se ve sportovním pavilonu pohybuje záhadné blikající světlo. Najdou tam mezi tenisovými a lakrosovými raketami mrtvé tělo neoblíbené učitelky tělesné výchovy, již někdo právě zastřelil. Ve chvíli, kdy "kočka" udeří podruhé, zavládne ve škole zmatek. Studentka Julia toho naneštěstí ví příliš mnoho. Především jí je však jasné, že bez pomoci Hercula Poirota se sama stane příští obětí…

předpokládané vydání listopad 2017

Slečna Marplová a záhadné příběhy: Povídky

Anotace se připravuje.

předpokládané vydání říjen 2018

Máte-li zájem být jedním z prvních majitelů nových knih, vyberte si titul, o který máte zájem, zadejte svou e-mailovou adresu a v okamžiku jeho vydání vám zašleme zprávu. Nic tak nepromeškáte.

...již vyšlo


Nahoru