knizniklub.cz


Doplňte si svou knihovničku...

Edice 3x ...

Čtenářům nabízíme také souborná vydání vždy tří detektivek Agathy Christie.

 • 3x Agatha
  V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem Herculem Poirotem (Dům na úskalí, 1932), tak s neméně úspěšnou odhalovatelkou zločinu Jane Marplovou (Smysluplná vražda, 1952). Ve třetím příběhu, nazvaném Zkouška neviny (1958), sice nevystupuje žádná z oblíbených postav, avšak autorka o něm prohlásila, že patří k jejím nejmilejším.
 • 3x Hercule Poirot
  Kolekce tří příběhů z pera Agathy Christie vyšla původně u příležitosti 120. výročí narození této královny detektivek. Spojuje je legendární postava autorčina nejslavnějšího a celosvětově nejoblíběnějšího vyšetřovatele zapeklitých zločinů, jímž není nikdo jiný než výstřední Belgičan Hercule Poirot.
 • 3x Hercule Poirot 2
  Další trojice napínavých případů pro malé šedé buňky belgického detektiva Hercula Poirota: Velká čtyřka, špionážní román z roku 1927, představuje nečekaně akčního Poirota. Než odhalí pravidla boje s mezinárodním zločinem, musí Poirot v souboji se čtveřicí zdatných protivníků a jejich rozsáhlou mezinárodní sítí dokonce několikrát prohrát. V Záhadě Modrého vlaku (1928) dojde k vraždě, jejímž motivem může být loupež, láska, nenávist... Zprvu široký okruh podezřelých se postupně zužuje, i když dlouho nemá jasno ani policie. Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka románu Němý svědek z roku 1937. Příbuzní už se nemohou dočkat peněz, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít...
 • 3x vraždy
  Trojici výjimečných detektivek Agathy Christie tentokrát spojuje motiv několikanásobné vraždy. Souborné vydání knih Deset malých černoušků, Vraždy podle abecedy, Nakonec přijde smrt.

...již vyšlo


Nahoru