knizniklub.cz


Doplňte si svou knihovničku...

Edice 3x ...

Čtenářům nabízíme také souborná vydání vždy tří detektivek Agathy Christie.

 • 3x Agatha
  V další trojici vybraných detektivek z pera Agathy Christie se setkáme jak se slavným Belgičanem Herculem Poirotem (Dům na úskalí, 1932), tak s neméně úspěšnou odhalovatelkou zločinu Jane Marplovou (Smysluplná vražda, 1952). Ve třetím příběhu, nazvaném Zkouška neviny (1958), sice nevystupuje žádná z oblíbených postav, avšak autorka o něm prohlásila, že patří k jejím nejmilejším.
 • 3x Hercule Poirot
  Kolekce tří příběhů z pera Agathy Christie vyšla původně u příležitosti 120. výročí narození této královny detektivek. Spojuje je legendární postava autorčina nejslavnějšího a celosvětově nejoblíběnějšího vyšetřovatele zapeklitých zločinů, jímž není nikdo jiný než výstřední Belgičan Hercule Poirot.
 • 3x Hercule Poirot 2
  Další trojice napínavých případů pro malé šedé buňky belgického detektiva Hercula Poirota: Velká čtyřka, špionážní román z roku 1927, představuje nečekaně akčního Poirota. Než odhalí pravidla boje s mezinárodním zločinem, musí Poirot v souboji se čtveřicí zdatných protivníků a jejich rozsáhlou mezinárodní sítí dokonce několikrát prohrát. V Záhadě Modrého vlaku (1928) dojde k vraždě, jejímž motivem může být loupež, láska, nenávist... Zprvu široký okruh podezřelých se postupně zužuje, i když dlouho nemá jasno ani policie. Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka románu Němý svědek z roku 1937. Příbuzní už se nemohou dočkat peněz, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít...
 • 3x Hercule Poirot 3
  Vánoce Hercula Poirota - Milionář, panovačný a bezcitný Simeon Lee, pozve své potomky, aby strávili vánoční svátky v jeho společnosti. S velikým znepokojením a váhavě se členové rodiny sjíždějí do starého rodinného sídla. V brilantně vykreslené atmosféře podezíravosti a vzájemné nevraživosti dojde k vraždě. Hercule Poirot bude tentokrát potřebovat veškerý svůj um, aby tak neslýchanému zločinu přišel na kloub. Smrt staré posluhovačky - Život v poklidné vesnici Broadhinny naruší vražda staré posluhovačky, ovšem policie koná, jak má, a brzy dopadne a před soudem usvědčí pachatele. Vrchní policejní inspektor Spence má však své pochybnosti, a když se s nimi svěří slavnému Poirotovi, rozčeří hladinu tradiční idyly pořádný uragán a z hlubin vypluje na povrch mnohé, co nikdo ani netušil. Kočka mezi holuby - Dvě zaměstnankyně soukromé dívčí školy se v noci vypraví zjistit, proč se ve sportovním pavilonu pohybuje záhadné blikající světlo. Najdou tam mezi tenisovými a lakrosovými raketami mrtvé tělo neoblíbené učitelky tělesné výchovy, již někdo právě zastřelil. Ve chvíli, kdy "kočka" udeří podruhé, zavládne ve škole zmatek. Studentka Julia toho naneštěstí ví příliš mnoho. Především jí je však jasné, že bez pomoci Hercula Poirota se sama stane příští obětí…
 • 3x vraždy
  Trojici výjimečných detektivek Agathy Christie tentokrát spojuje motiv několikanásobné vraždy. Souborné vydání knih Deset malých černoušků, Vraždy podle abecedy, Nakonec přijde smrt.

...již vyšlo


Nahoru