knizniklub.cz


Doplňte si svou knihovničku...

Slečna Marplová

V lednu 2016 vyšla první kniha z chystané edice Slečna Marplová. Grafické provedení odpovídá novým vydáním knih Agathy Christie i ediční řadě Hercule Poirot (větší formát, přebal knihy).

  • Marplová: Kapsa plná žita
    Zpívej píseň penízků, kapsu plnou žita.... O peníze jde především! Když zemřel bohatý pan Fortescue, byli v podezření všichni: služebnictvo, zaměstnanci i jeho nejbližší - dospělé děti, jejich partneři, druhá žena a její milenec. Tento okruh se zužuje, dochází k dalším vraždám... Nebýt slečny Marplové, nikdy by inspektor Neele nezjistil pravdu. Větší vydání s přebalem.
  • Marplová: Třináct záhad
    Šestice záhadných případů, které si každé úterý předkládá k rozřešení takzvaný Úterní klub – společnost scházející se v postarším domě v malé anglické vesničce St. Mary Mead –, uvádí poprvé na scénu detektivní literatury slečnu Jane Marplovou. Agatha Christie je postupně vydala časopisecky v roce 1928 a o čtyři roky později k nim připojila sedm dalších příběhů – řešených tentokrát v salonu manželů Bantryových, věrných přátel slečny Marplové – a vydala knižně pod titulem Třináct záhad.

...již vyšlo


Nahoru