knizniklub.cz


Doplňte si svou knihovničku...

Hercule Poirot

Nová vydání knih Agathy Christie se slavným detektivem Herculem Poirotem můžete zakoupit také ve větším formátu s papírovým přebalem.

 • Poirot: Hra na vraždu
  Hra na vraždu nese stejný název jako zábavní podnik, který zorganizovala známá spisovatelka detektivek Ariadne Oliverová v rámci dobročinné akce pro jednoho venkovského boháče. Ještě před začátkem však paní Oliverová nejasně tuší, že někdo tuto hru bere smrtelně vážně, a povolá na pomoc svého přítele Hercula Poirota. Tušení se brzy promění v jistotu – ale proč bylo zavražděno děvče z místní vesnice, o němž téměř nikdo nic neví? Větší vydání s přebalem.
 • Poirot: Karty na stole
  Příběh o hráčích bridže a o jejich temné minulosti, jenž začíná smrtí, která přináší úlevu. Zavražděný záhadný pan Shaitana totiž na každého „něco“ věděl a všichni se jeho vlivu obávali. A tak se nakonec kdosi odhodlal ke krajnímu řešení… Větší vydání s přebalem.
 • Poirot: Opona - Poslední případ Hercula Poirota
  Kapitán Hastings, Hercule Poirot a zámek Styles – tam ti dva poprvé vyrazili na lov vraha tehdejší majitelky. A tam se také po letech setkávají, aby společně odhalili dalšího mimořádně nebezpečného zločince. Slavný detektiv, sužovaný stářím a chorobou, se za pomoci svých malých šedých buněk a svého věrného přítele naposledy pouští do souboje se zlem v lidské podobě – výhru si však tentokrát vybere nejen spravedlnost (byť ve zcela nečekané podobě), ale i smrt... Větší vydání s přebalem. Větší vydání s přebalem.
 • Poirot: Poslední víkend
  Při víkendovém setkání na panství Hollow by se napjetí dalo krájet. Kdo by však čekal smrtelný výstřel a pachatele, který se nechá přistihnout přímo při činu? Hercule Poirot s pomocí malých šedých buněk rozluští na první pohled jednoduchý, avšak ve skutečnosti komplikovaný a rafinovaný zločin… Větší vydání s přebalem.
 • Poirot: Vražda na golfovém hřišti
  Kapitán Hastings potkává dívku, pro niž okamžitě ztrácí hlavu. Poirot dostává dopis – milionář Paul Renauld, se bojí o život. Poirot s Hastingsem dorazí k Renauldovi pozdě – byl nalezen mrtev v čerstvě vykopaném hrobě... Detektivka z roku 1923 (česky publikovaná i pod názvem Pozvánka pro Hercula Poirota) vychází v novém překladu. Větší vydání s přebalem.
 • Poirot: Záhada na zámku Styles
  První román Agathy Christie s jedinečným Herculem Poirotem. Když v rozlehlém sídle za podivných okolností umírá jeho bohatá majitelka, podezření, že byla otrávena, se brzy změní ve skutečnost. Kdo je však vrahem? Manžel? Nevlastní syn? Jeho krásná žena? Nebo snad rodinný lékař? Důmyslný a napínavý příběh vyšel v roce 1921 – a zahájil kariéru nejprodávanější prozaičky na světě všech dob. Větší vydání s přebalem.

...již vyšlo


Nahoru